JUBILEUSZ SZKOŁY

Szanowni Państwo,

Dnia 11.06.2022 roku Szkoła Podstawowa w Sąpolnie będzie obchodziła Jubileusz 90-lecia powstania budynku szkoły. To niezwykły czas dla nas wszystkich. Przez wiele lat stworzyliśmy więzi, które przerodziły się w rodziny i pokolenia absolwenckie. Wielu pracowników szkoły, nauczycieli, a także absolwentów siedziało w szkolnych ławkach, przy których po latach zasiadały ich dzieci, a dziś również wnukowie.

Prosimy zatem wszystkich Państwa, którzy zechcieliby podzielić się pamiątkami z czasów pobytu w szkole o udostępnienie lub wypożyczenie zdjęć, filmów z wydarzeń szkolnych, napisanie wspomnień, anegdot (z podaniem szczegółów typu rocznik, klasa, nazwiska uczniów i nauczycieli)

Materiały zebrane od Państwa pozwolą nam na stworzenia m.in. wystawy fotograficznej, prezentacji multimedialnej oraz albumu wspomnień.