RODZINNY KONKURS ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy rodziny dzieci ze społeczności szkolnej do udziału w Rodzinnym Konkursie ze świętym Mikołajem Akademii Młodzieżowej prowadzonej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Uczestnicy konkursu tworzą rodzinne drużyny, które muszą odpowiedzieć na 4 pytania dotyczące świętego Mikołaja zawarte w krótkich filmikach publikowanych w Internecie.

Główna nagroda w konkursie to 2500 złotych, w prezencie od św. Mikołaja.

Start konkursu: 20 listopada 2022 r. (godz. 20.00)

Prosimy o przekazanie informacji o konkursie do nauczyciela/katechety lub innej osoby, która mogłaby pomóc w poinformowaniu rodzin dzieci ze społeczności szkolnej o konkursie.

NAGRODY:

1 miejsce - 2500zł
2 miejsce - 1500zł
3 miejsce - 1000zł

Celem konkursu jest pogłębianie wśród rodzin wiedzy o życiu i działalności św. Mikołaja – biskupa Myry, a także pomoc w budowaniu dobrych relacji. Wierzymy, że przyszłość zależy od dobrego wychowania.

Aby wziąć udział w konkursie należy

• 1. wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie akademiamlodziezowa.pl/mikolaj2022,
  • 2. zasubskrybować kanał telewizji AM na YouTube www.youtube.com/user/TelewizjaAM, tam będą publikowane zagadki w postaci filmów.
  • 3. zebrać rodzinną drużynę przed publikacją filmów i wspólnie przeczytać załączony na stronie konkursu życiorys świętego Mikołaja.
  • 4. w wybranych dniach o godz. 20.00 obejrzeć filmy z pytaniami i wysłać odpowiedzi poprzez linki zamieszczone pod każdym filmem.

ZGŁOSZENIA GRUP

Plakat zachęcający do udziału w konkursie