Plan lekcjidlaKlasa VIII
Ważny od 01 marca 2024 r.
Klasa opiekuje się salą nr 4
wychowawca: Małgorzata Klassa
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.25 - 9.10 | Biologia | Ewa Wolin | 5 |
2. | 9.15 - 10.00 | Religia | ks. Mariusz Werner | 10 |
3. | 10.10 - 10.55 | Język angielski | Michalina Szmaglińska | 4 |
4. | 11.10 - 11.55 | Matematyka | Jolanta Modrzejewska | 8 |
5. | 12.10 - 12.55 | Edukacja dla bezpieczeństwa | Mirosław Ginter | 5 |
6. | 13.05 - 13.50 | Język angielski | Michalina Szmaglińska | 4 |
7. | 14.00 - 14.45 | Wychowanie fizyczne | Marek Ginter | 16 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.25 - 9.10 | Historia | Weronika Mierkiewicz-Höhn | 7 |
2. | 9.15 - 10.00 | Wiedza o społeczeństwie | Weronika Mierkiewicz-Höhn | 10 |
3. | 10.10 - 10.55 | Język polski | Małgorzata Klassa | 7 |
4. | 11.10 - 11.55 | Język niemiecki | Katarzyna Kiełpińska | 4 |
5. | 12.10 - 12.55 | Matematyka | Jolanta Modrzejewska | 8 |
6. | 13.05 - 13.55 | Kółko matematyczne | Jolanta Modrzejewska | 8 |
7. | 14.00 - 14.45 | Wychowanie fizyczne | Marek Ginter | 16 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.25 - 9.10 | Wiedza o społeczeństwie | Weronika Mierkiewicz-Höhn | 10 |
2. | 9.15 - 10.00 | Wychowanie fizyczne | Marek Ginter | 16 |
3. | 10.10 - 10.55 | Wychowanie fizyczne | Marek Ginter | 16 |
4. | 11.10 - 11.55 | Chemia | Elżbieta Blank | 4 |
5. | 12.10 - 12.55 | Język angielski | Michalina Szmaglińska | 4 |
6. | 13.05 -13.50 | Język polski | Małgorzata Klassa | 10 |
7. | 14.00 -14.45 | Chemia | Elżbieta Blank | 5 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.25 - 9.10 | Język polski | Małgorzata Klassa | 7 |
2. | 9.15 - 10.00 | Język polski | Małgorzata Klassa | 7 |
3. | 10.10 - 10.55 | Historia | Weronika Mierkiewicz-Höhn | 5 |
4. | 11.10 - 11.55 | Język niemiecki | Katarzyna Kiełpińska | 4 |
5. | 12.10 - 12.55 | Matematyka | Jolanta Modrzejewska | 8 |
6. | 13.05 - 13.50 | Zajęcia z wychowawcą | Małgorzata Klassa | 4 |
7. | 14.00 - 14.45 | Informatyka | Jolanta Modrzejewska | 8 |
8. | 14.50 - 15.35 | Zespół dydaktyczno-wyrównanwczy z j. polskiego | Małgorzata Klassa | 7 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.25 - 9.10 | Język polski | Małgorzata Klassa | 7 |
2. | 9.15 - 10.00 | Matematyka | Jolanta Modrzejewska | 10 |
3. | 10.10 - 10.55 | Geografia | Ewa Wolin | 10 |
4. | 11.10 - 11.55 | Fizyka | Tomasz Gierszewski | 5 |
5. | 12.10 - 12.55 | Wychowanie do życia w rodzinie | Ewa Wolin | 10 |
6. | 13.05-13.50 | Fizyka | Tomasz Gierszewski | 4 |
7. | 14.00 - 14.45 | Religia | ks. Mariusz Werner | 8 |