Mikołajkowy turniej sportowy.

6 grudnia 2019 r. tuż po wizycie św. Mikołaja, w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się MIKOŁAJOWE ZAWODY SPORTOWE.

Celem imprezy była: popularyzacja gier i zabaw wśród dzieci i młodzieży, jako formy czynnego wypoczynku, współzawodnictwo w formie gier i zabaw ruchowych, spędzanie czasu wolnego na sportowo oraz wdrażanie do rywalizacji w duchu sportowym „Fair play”.

Impreza sportowa odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Najpierw odbyły się zawody dla uczniów klas 0-III. Rywalizacja polegała na  prawidłowym oraz sprawnym  wykonaniu zadań i ćwiczeń ułożonych na torze przeszkód. Uczniowie bardzo dobrze wykonywali zadania, wykazując się zwinnością i szybkością za co wszyscy otrzymali upominki.

Starsza grupa wiekowa wzięła udział w „MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU W RINGO”. W zawodach wzięło udział pięć drużyn z poszczególnych klas oraz drużyna pracowników szkoły. Rozgrywki przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zwycięskie drużyny otrzymały w nagrodę puchary.