Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

11 października 2019r. w naszej szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Tego dnia odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy V.

W wesołych scenkach mogliśmy podziwiać ich umiejętności aktorskie, wokalne i nie tylko.

Odbył się również prawdziwy i niepowtarzalny pokaz mody nauczycielskiej. Na czerwonym dywanie pojawiły się modelki, które przedstawiły propozycję najmodniejszych strojów tego sezonu dla nauczycieli. Dowiedzieliśmy się, że nauczyciel matematyki powinien nosić koronę na głowie i obszerną torbę na wszystkie przybory szkolne. Dla nauczyciela biologii ubiór w kolorze zielonym oaz kapelusz z kwiatami aby szerzyć idee ekologiczne .Strój dla historyka powinien być wyposażony w łopatkę dzięki, której n-l „dokopuje się” do pokładów wiedzy uczniowskiej. Ciekawe były również stroje dla nauczycieli pozostałych przedmiotów. Modelki z uśmiechem i wdziękiem przedstawiły propozycje niezwykłych kreacji.

Piątoklasiści w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.