Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Dzisiaj w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie.

11 października 2019 roku, to pamiętna data dla naszych pierwszoklasistów, bo w tym dniu odbyło się – uroczyste ślubowanie klasy pierwszej..

Do tego ważnego dnia pierwszoklasiści przygotowywali się długo i starannie, by wszystkim udowodnić, że są już prawdziwymi uczniami.
Zanim zostali przyjęci do grona uczniów wykazali się umiejętnościami wokalnymi, recytatorskimi oraz tanecznymi za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po części artystycznej przedstawiciele SU przygotowali dla pierwszaków "napój odwagi" oraz „odkurzyli” z przedszkolnego kurzu. Bez zastrzeżeń społeczność szkolna przyjęła ich do swojego grona .

Pierwszoklasiści przystąpili do uroczystego ślubowania i pasowania na ucznia. Pasowania dokonał Pan dyrektor Marek Ginter, kładąc na ramieniu każdego ucznia symboliczny wielki ołówek, po czym każdy pierwszak "przybił piątkę" z Panem dyrektorem.
Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

A na koniec, pamiątkowe zdjęcia...