Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Inauguracja nowego roku szkolnego

Dnia 02 września  Mszą Św. o godzinie 9:30 zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Następnie cała brać uczniowska zgromadziła się w sali gimnastycznej naszej szkoły na uroczystej akademii. Pan dyrektor M. Ginter serdecznie powitał wszystkich zaproszonych gości oraz pracowników szkoły a przede wszystkim uczniów po wakacyjnym wypoczynku.

Po wielu latach przepracowanych w naszej szkole na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Krysia, która dbała o ład i porządek w naszej szkole. Z tej okazji Pan dyrektor, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców pożegnali panią Krysię składając emerytce najserdeczniejsze życzenia.

Na zakończenie Pan dyrektor prosił uczniów o mobilizację i życzył wszystkim dużo sił do nauki.

Po akademii uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali od wychowawców plany zajęć oraz przekazano im informacje organizacyjne.