Informacja i zalecenia w związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem COVID -19 i objęciem od 10.10.2020 r. całego kraju tzw. żółtą strefą, w której obowiązuje noszenie maseczek w przestrzeni publicznej oraz w budynkach użyteczności publ

Od 12 października 2020 r. (poniedziałek) do odwołania w naszej szkole obowiązuje zakrywanie ust
i nosa
w miejscach ogólnodostępnych  (korytarze, klatki schodowe, boisko, szatnie sali gimnastycznej, pomieszczenia sanitarne, stołówka przed  i po spożyciu posiłku) przed i po lekcjach oraz w czasie przerw między lekcjami przez wszystkich  pracowników i uczniów od 5 roku życia.

Proszę wychowawców klas i nauczycieli dyżurujących oraz pracowników obsługi o nadzorowanie
i egzekwowanie noszenia maseczek lub przyłbic przez uczniów i wszystkie osoby przebywające na terenie naszej placówki. Przypominam, także o dezynfekcji i częstym myciu rąk oraz zachowaniu dystansu  społecznego.

Mirosław Ginter
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sąpolnie