Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji pierwszego dnia wiosny, serdecznie zapraszamy wszystkich do szalonej zabawy, która odbędzie się 21 marca (czwartek). W tym dniu zachęcamy do zamiany tradycyjnej torby szkolnej lub plecaka na coś wyjątkowego! Wyobraźnia nie zna granic, więc możecie być kreatywni i zaskoczyć wszystkich wokół. Oto kilka pomysłów na nietypowe “torby” lub “plecaki”:

• Kosmiczny plecak: Wykorzystaj foliowe worki, naklejki z gwiazdami i kolorowe taśmy, aby stworzyć plecak w stylu kosmicznym. Możesz dodać planetę lub rakiety jako ozdoby!

• Torba z kolorowych balonów: Przywiąż kilka kolorowych balonów do rączek torby lub plecaka. To nie tylko wygląda efektownie, ale także sprawi, że torba będzie lekka i łatwa do noszenia.

• Torba z gazet: Wytnij interesujące zdjęcia, słowa lub hasła z gazet i przyklej je na torbie. To może być również świetny sposób na recykling starych gazet!

• Plecak z materiałów do szycia: Jeśli masz umiejętności krawieckie, możesz uszyć własny plecak z kolorowych materiałów. Dodaj kieszonki, suwaki lub hafty, aby nadać mu unikalny charakter.
  • Torba z kartonu: Przy użyciu kartonu, farb, kolorowych taśm i trochę wyobraźni, stwórz oryginalną torbę. Możesz dodać uchwyty z sznurka lub skręconego papieru.

Pamiętaj, że to tylko kilka pomysłów, a wybór zależy od Twojej kreatywności!
    Baw się dobrze i niech ta nietypowa torba lub plecak przyciągnie uwagę wszystkich wokół.
Autor: Samorząd Uczniowski

Plakat Pierwszy Dzień Wiosny